III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2017r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2017r. została wyłączona
  1. W Adwencie zapraszamy na Msze św. roratnie (w kościele w Osieku!). W tym tygodniu msze św. roratnie: w poniedziałek, wtorek, środę, i sobotę o godzinie 18.00 (zakończenie rorat). W piątek spowiedź w sąsiedniej Parafii – msza św. adwentowa o godz. 8.00 (w Pieszkowie w czwartek o godzinie 9.00).
  2. W zakrystii możemy nabyć opłatki na stół wigilijny. Składane przy tej okazji ofiary przeznaczymy m.in. na sfinansowanie bieżących wydatków związanych z wymianą stolarki w naszych kościołach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać. Są jeszcze świece na stół wigilijny (małe w cenie 6 zł). Kupując świece wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom organizowane przez Caritas Polska.
  3. W tym tygodniu zapraszam młodzież klasy II gimnazjum na katechezę przed Bierzmowaniem: poniedziałek godzina 19.00 w Domu Parafialnym.
  4. KANCELARIA parafialna czynna w tym tygodniu: w czwartek /po Eucharystii o g. 18.00/ lub w sobotę /od 19.00 do 19.45/.
  5. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie finansowe wspólnoty parafialnej – szczególnie remontów stolarki i sprzątania kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta pasterska o godzinie 24.00 (w Pieszkowie o 22.00). W Boże Narodzenie Msze święte – w Kłopotowie i w Pieszkowie jak w niedzielę – w Osieku nie będzie Mszy świętej o godzinie 8.00.
  7. W drugi dzień Świąt – we wspomnienie św. Szczepana – we wszystkich kościołach nabożeństwa jak w niedziele – dodatkowa Msza święta w Osieku o godzinie 17.00. Po tej Mszy świętej zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku.
  8. Spowiedź Adwentowa przed Bożym Narodzeniem – w środę 20 grudnia: Kłopotów – 17.30 (do 18.00), Pieszków – 18.00 (do 18.30) i Osiek – 18.45 (do 19.30).

 Wojciech Skowron sdb          
Proboszcz