III Niedziela Wielkiego Postu- 19 marca 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania III Niedziela Wielkiego Postu- 19 marca 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Program jest na plakatach, przy wejściu do kościoła oraz na stronie internetowej parafii.: www.parafiaosiek.pl. Zachęcam do udziału. Rekolekcje poprowadzi salezjanin – ks. Tomasz Hawrylewicz z Wrocławia, którego serdecznie witamy.
  2. W okresie Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w kościele w Pieszkowie w czwartki o godzinie 17.30, w kościele w Osieku w piątki o godzinie 18.45. W najbliższy piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprowadzi Rada Parafialna. Nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w soboty o godz. 17.15. Zapraszamy.
  3. Spotkania dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania: w poniedziałek 20.03. – mimo trwających rekolekcji – klasa III gimnazjum. Obecność obowiązkowa. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 19.00 w sali w Domu Parafialnym.
  4. Kancelaria czynna w tym tygodniu w sobotę od 19.00 do 19.45.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  6. Na rekonstrukcję ołtarza wpłynęło 300, – zł od 2 rodzin. Serdeczne Bóg zapłać. Do zebrania pozostało 23 726,50 zł
  7. PIESZKÓW: w czwartek g. 17.00 Msza święta.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Jan Chmielowiec. Wieczny odpoczynek  racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.                         

                                               Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz