III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2017 r. została wyłączona
  1. Radni Gminy Lubin, Sołtys Osieka i Kłopotowa oraz Rada Sołecka Osieka i Kłopotowa zapraszają na wspólne śpiewanie kolęd w niedzielę 29 stycznia 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Kłopotowie o godzinie 16.00!
  1. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania NMP na Mszy św. w Osieku o godz. 18.00 i w Pieszkowie o godzinie 16.30 poświęcenie świec dla dzieci z klasy III SP przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii świętej. Po Eucharystii spotkanie dla Rodziców tych dzieci.
  1. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu kończymy w Osieku – rozpoczynamy w Pieszkowie. W Pieszkowie wg. zmienionego rozkładu w stosunku do tego rozdanego w grudniu. Rozkład wizyty duszpasterskiej dostępny jest na stronie internetowej parafii i w gablotach przy kościołach. Bardzo proszę rodziny, które nas przyjmują o przygotowanie odpowiedniego miejsca na modlitwę, a przy nim krzyż, zapalona świeca, woda święcona i Pismo Święte.
  1. W związku z trwającą wizytą duszpasterską Msze św. w dni powszednie w Osieku (w czwartek w Pieszkowie) o godz. 9.00.
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 9.00 – 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  1. Na rekonstrukcję ołtarza wpłynęło 2050, – zł od 12 rodzin. Bóg zapłać.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz