III Niedziela Zwykła – 26 stycznia 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania III Niedziela Zwykła – 26 stycznia 2020 r. została wyłączona

 1. W najbliższym tygodniu Msze św. według stałego rozkładu: w poniedziałek, czwartek i sobotę o 18.00; we wtorek o godzinie 8.00; w środę w Pieszkowie o 17.00. Wyjątek: 31 stycznia (piątek): Uroczystość św. Jana Bosko – godzina 19.00
 2. W dniu 1 lutego – I-sza sobota miesiąca. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. o godz. 16.30; po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec z rozważaniem. 
 3. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowanie Pańskiego. Na Mszy świętej o godzinie 11.30 w Osieku odnowienie przyrzeczeń Chrzcielnych i poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św. Miejsca w nawie głównej będą zarezerwowane dla dzieci i ich Rodziców. Dodatkowa Msza św. o godzinie 17.00 w kościele w Osieku.
 4. W przyszłą niedzielę, I-szą nowego miesiąca, zmiana Tajemnic Żywego Różańca (w Osieku po Mszy świętej o  godzinie 13.00).     
 5. Kancelaria czynna we wtorek od 9.00 do 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
 6. Próba scholi dziecięcej w środę o godzinie 19.00.
 7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
 8. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za pomoc materialną; szczególnie na wpłaty na remont instrumentu organowego. (W Osieku w 2-gą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00, w sali w Domu Parafialnym, można dokonywać gotówkowych wpłat na sprzątanie kościoła – w pozostałych kościołach u osób odpowiedzialnych).

  W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysława Rozmus.
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci; niech odpoczywa w pokoju. Amen.

                                                                 Ks. Wojciech Skowron sdb
                                                                            Proboszcz