IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia 2017 r. została wyłączona
  1. Msze św. pasterskie w noc Bożego Narodzenia: w Pieszkowie: 22.00, w Osieku: 24.00. W Święto Bożego Narodzenia Msze św.: w Osieku 12.30, w Kłopotowie: 9.30 i w Pieszkowie: 11.00. We wspomnienie św. Szczepana – jak w każdą niedzielę; dodatkowa Msza św. o godzinie 17.00, po której zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku. W dniu 27 Msza św. o godzinie 8.00. W czwartek i piątek nie będzie nabożeństw.
  2. Kancelaria Parafialna czynna w sobotę 30 grudnia: od 19.00 do 19.45.
  3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA (10 zł) i GOŚĆ NIEDZIELNY (8 zł) oraz inne czasopisma (m.in. Don Bosko – czasopismo dla rodziców i wychowawców) – nieodpłatnie.
  4. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne sprzątania świątyń. PIESZKÓW: W ostatnich dniach Rada Parafialna z Pieszkowa wpłaciła 500,- zł na remont stolarki w kościele w Pieszkowie.
  5. Dziękujemy Panom i Paniom za dekorowanie kościołów na Boże Narodzenie.
  6. Z naszej wspólnoty Parafialnej do wieczności odszedł śp. Jerzy Sołtys – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, ą światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

Ks. Wojciech Skowron sdb