IV Niedziela Wielkiego Postu- 26 marca 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania IV Niedziela Wielkiego Postu- 26 marca 2017 r. została wyłączona
  1. Serdecznie dziękuję ks. Tomaszowi Hawrylewiczowi z Wrocławia, za prowadzenie rekolekcji i tym wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach. Niech Bóg Wam błogosławi.
  2. Dziękuję również tym osobom, które w piątek, w wigilię uroczystości Zwiastowania NMP złożyły przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w kościele w Pieszkowie w czwartek o godzinie 17.30, w kościele w Osieku w piątek o godzinie 18.45. W najbliższy piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprowadzi młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania z klasy III gimnazjum. Nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w soboty o godz. 17.15. Zapraszamy.
  4. W dniu 1 kwietnia, I-sza sobota miesiąca. Msza święta ku czci Niepokalanego serca NMP o godzinie 9.00. Po Eucharystii nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i różaniec z rozważaniami.
  5. W przyszłą niedzielę, I-szą nowego miesiąca, po każdej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu z rozważaniem. W Osieku po nabożeństwie o 12.30 – zmiana Tajemnic Żywego Różańca. W kwietniu Rodzina Różańcowa modli się szczególnie o dar dobrych i licznych powołań kapłańskich i zakonnych.
  6. Kancelaria czynna we wtorek od 9.00 do 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  8. Na rekonstrukcję ołtarza wpłynęło 100, – zł od 1 rodziny. Serdeczne Bóg zapłać.

W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Krystyna Gomółka. Wieczny odpoczynek  racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

                                               Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz