IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2017 r. została wyłączona
 1. Radni Gminy Lubin, Sołtys Osieka i Kłopotowa oraz Rada Sołecka Osieka i Kłopotowa zapraszają na wspólne śpiewanie kolęd – dzisiaj, w niedzielę 29 stycznia 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Kłopotowie o godzinie 16.00!
 2. We wtorek uroczystość św. Jana Bosko. Msza święta uroczysta ku jego czci w środę o 18.00.
 3. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania NMP. Msze św. w Osieku o godz. 18.00, w Pieszkowie o godzinie 16.30 i w Kłopotowie o godzinie 19.15. Na Nabożeństwach w Osieku i Pieszkowie poświęcenie świec dla dzieci z klasy III SP przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii świętej, a po ich zakończeniu spotkanie dla Rodziców tych dzieci.
 4. W dniu 3 lutego przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszą św. od 17.20. Odwiedziny chorych będą jednak w dniu 11 lutego – światowy dzień chorych.
 5. W sobotę 4 lutego po wieczornej Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu (do 20.30).
 6. W przyszłą niedzielę 5 lutego – zmiana Tajemnic Żywego Różańca (w Osieku g. 8.00 – po tej Mszy św. spotkanie dla członkiń Róż Różańcowych).
 7. W tym tygodniu kończymy Wizytę Duszpasterską. Serdecznie dziękuję ks. Mirosławowi Łobodzińskiemu za pomoc, dziękuję Wam drodzy Parafianie za piękne przyjęcie duszpasterzy i Liturgicznej Służby Ołtarza w domach. Jeżeli z różnych powodów nie dotarliśmy do niektórych mieszkańców jeżeli pragniecie nas zaprosić do siebie prosimy o kontakt osobisty z ks. Proboszczem po zakończeniu Mszy św.
 8. W związku z trwającą duszpasterską Msze św. w poniedziałek i wtorek w Osieku o godz. 9.00. Os środy według stałego rozkładu.
 9. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 9.00 – 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
 10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
 11. Na rekonstrukcję ołtarza wpłynęło 1500, – zł od 10 rodzin. Bóg zapłać. W dniu 24 stycznia zakończyliśmy I etap prac rekonstrukcji ołtarza. Zakończenie II etapu planowane jest na czerwiec br.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz