IX Niedziela Zwykła – 3 czerwca 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania IX Niedziela Zwykła – 3 czerwca 2018 r. została wyłączona

1. Dzisiaj Święto Dziękczynienia. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć do puszek ofiary na budowę świątyni Opatrzności Bożej. Dzisiaj zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Grupa dzieci z klasy IV na Mszy św. o godzinie 10.00 w Pieszkowie i 13.00 w Osieku przeżywa I rocznicę przyjęcia Komunii świętej.
2. Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu uroczystości Bożego Ciała: Różom Różańcowym, Radzie Parafialnej i Sołeckiej z Osieka, Rodzicom dzieci Komunijnych i Rocznicowych oraz Rodzinom kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy II gimnazjum.
3. W poniedziałek 3 czerwca katecheza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (klasa VI): I grupa 16.30: w kościele w Pieszkowie, II grupa: 19.00 w Domu Parafialnym.
4. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa z litanią do N.S.P.J. w kościele w Osieku w tym tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 17.30.
5. W piątek 8 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
6. W sobotę 9 czerwca, od 9.00 do 10.00 spowiedź dla dzieci przed I Komunią świętą i ich rodzin.
7. W poniedziałek 18 czerwca o godzinie 18.45 spotkanie dla rodziców dzieci, które pragną przystąpić do I Spowiedzi i Komunii św.: w roku 2019 (klasa III), w roku 2020 (klasa II) i w roku 2021 (klasa I). Najmłodsze roczniki otrzymają podstawowe informacje i będą mogły się zapisać; klasa III ponadto otrzyma szczegółowy program przygotowania na rok szkolny 2018/2019.
8. W przyszła niedzielę w naszej Parafii Uroczystość I Komunii świętej dzieci z klasy III. Zmieniony będzie program nabożeństw w Osieku: Msza św. dla ogółu wiernych o godzinie 7.00 – pozostałe godziny są zarezerwowane dla grup komunijnych (w Kłopotowie o 8.30, w Pieszkowie o 10.00). Zachęcamy wiernych do udziału w Eucharystii niedzielnej w sobotę 9.06. o godzinie 18.00.
9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
10. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty. Za tydzień możemy takie ofiary złożyć w Osieku po Eucharystii o godzinie 13.00.

Ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz