KOMUNIKAT – 9 kwietnia 2020 r.

Informacje Możliwość komentowania KOMUNIKAT – 9 kwietnia 2020 r. została wyłączona

Uprzejmie informuję Parafian, że zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia z dnia 9 kwietnia 2020 roku zostały przedłużone, do 19 kwietnia, ograniczenia związane z liczbą osób, która może uczestniczyć w celebracjach Mszy świętych – wynosi ona maksymalnie 5 osób (według zarządzenia Biskupa Legnickiego Msze święte są sprawowane bez udziału wiernych, z wyjątkiem usługujących, a także – nie więcej niż pięciu – osób upoważnionych przez Księdza Proboszcza, w pierwszej kolejności będą to osoby związane z uzgodnioną intencją mszalną. Bardzo proszę osoby związane z intencją o informację ile osób będzie obecnych na wyznaczonych Mszach św. abym mógł ustalić odpowiednią liczbę osób na nabożeństwie.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz