Modlitwa za zmarłych

Informacje Możliwość komentowania Modlitwa za zmarłych została wyłączona

Zamów-wypominki-modlitwę-za-zmarłych-przez-internet-listopad-zaduszkiMiesiąc listopad, jak co roku poświęcamy szczególnie modlitwie za zmarłych. W zakrystii po nabożeństwach można składać Imiona i Nazwiska naszych bliskich zmarłych (specjalne karty znajdują się w przedsionku kościołów). Możemy także przesyłać WYPOMINKI drogą internetową. Wystarczy wypisać Imiona zmarłych do formularza internetowego  (kliknij żeby przejść do wpisywania). Zwyczajowo, przy zamawianiu wypominek składamy ofiarę na potrzeby wspólnoty. Prosimy wpłacać na konto: Parafia pw. Chrystusa Króla w Osieku, ul. św. Katarzyny 73. Nr: BNP Paribas 95 1600 1156 1844 3992 9000 0001; Tytułem: Wypominki – ofiara. Wypominki można składać do 29 listopada.

Poniżej rozkład nabożeństw za zmarłych we wszystkich kościołach parafii:

Osiek

Różaniec: od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30 (wtorek o 8:30).

Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach /INTENCJE MSZALNE W LISTOPADZIE/

Kłopotów

Różaniec: każdy wtorek listopada, godzina 16:30.

Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach /INTENCJE MSZALNE W LISTOPADZIE/

Pieszków

Różaniec: każdy czwartek listopada, godzina 16:30.

Msza święta w intencji zmarłych polecanych w wypominkach /INTENCJE MSZALNE W LISTOPADZIE/

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.