XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania                                        XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022 R. została wyłączona
  1. Za zmarłych polecanych wypominkach modlimy się: Osiek – każdego dnia o 17.30, a w niedziele po Mszy św. o g. 11.30. (Rozkład ulic umieszczony jest na stronie parafii oraz w gablocie przed kościołem i w przedsionku kościoła). Różaniec za zmarłych polecanych wypominkach w Osieku będziemy odmawiać do soboty 19 listopada. W Pieszkowie i Kłopotowie za zmarłych modlimy się w niedzielę po Mszy św.
  2. W tym tygodniu spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania: poniedziałek 14 listopada katecheza dla kl. VIII o g. 17.30; w czwartek katecheza dla kl. VII o g. 17.00. Spotkania odbywają się w salce.
  3. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w środę w Pieszkowie.
  4. W przyszłą niedzielę 20 listopada w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci Chrystusa Króla – patrona naszej parafii. Suma odpustowa o godz. 13.00. Sumę w int. parafian odprawi i kazanie wygłosi, również na Mszy św. o godz. 11.30, ks. Adam Bilski pracujący w Oławie.
  5. Zwracam się z gorącą prośbą o przygotowanie kościoła i placu przed kościołem na naszą uroczystość odpustową. Bardzo proszę się umówić na sprzątanie kościoła i placu. Myślę, że jest okazja, aby tak gruntownie posprzątać kościół. Jeśli pogoda pozwoli planujemy procesję Eucharystyczną wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie chorągwi i feretronów do procesji i zapraszam chętnych do ich niesienia. Bardzo proszę o przygotowanie oprawy muzycznej i liturgicznej odpustowej uroczystości. Proszę ministrantów o zaangażowanie i pomoc. Spotkanie dla ministrantów i próba ceremonii będzie w sobotę 19 listopada o godz. 10.00.
  6. Okazja do spowiedzi przed odpustem w sobotę 19 listopada od godz. 17.00.
  7. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA. Serdecznie polecamy.
  8. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w czwartek 24 listopada o g. 16.30.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
    Pomódlmy się za zmarłych, za zmarłych z naszych rodzin:
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

Pomódlmy się za zmarłych, za zmarłych z naszych rodzin: