NARODZENIU PAŃSKIM– 02.01.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania NARODZENIU PAŃSKIM– 02.01.2022 R. została wyłączona
 1. W tym tygodniu Msze św. w Osieku o godz. 18.00.
 2. W Pieszkowie Msza św. w środę o godz. 16.30.
 3. W środę wieczorna Msza św. z Uroczystości Objawienia Pańskiego. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.15 oraz zmiana tajemnic Róży św. Józefa.
 4. W czwartek 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Rozkład Mszy św. jak w każdą niedzielę: Kłopotów – 8.30; Pieszków – 10.00; Osiek – 11.30 i 13.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Orszaku Trzech Króli w Lubinie. Rozpocznie się o godz. 12.30 w Rynku.
 5. W piątek 7 stycznia przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.30. Odwiedziny rozpoczynam od Pieszkowa. O godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. Msza św. o godz. 18.00.
 6. Od przyszłej niedzieli – 9 stycznia rozpoczniemy w parafii SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE. W tym dniu spotkanie będą mieli mieszkańcy Kłopotowa od nr 1 do 20A. W programie Msza św. w intencji tych mieszkańców o godz. 16.00; krótkie omówienie działań i planów; przekazanie pamiątki i możliwość wsparcia całorocznej działalności wspólnoty.  Natomiast SPOTKANIE DUSZPASTERSKIE dla mieszkańców Kłopotowa  od nr 21 do końca będzie również w niedzielę 16 stycznia i rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00. W  dniach SPOTKAN DUSZPASTERSKICH nie będzie Mszy św. w Kłopotowie o 8.30.
 7. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE w Pieszkowie: środa 12 stycznia nr od 1 do 19K – godz. 18.00; niedziela 16 stycznia nr 20 do 35H – godz. 10.00; środa 19 stycznia nr 37 do końca – godz. 18.00.
 8. SPOTKANIA DUSZPASTERSKI w Osieku: poniedziałek 10 stycznia ul. Miedziana nr nieparzyste – godz. 18.00; wtorek 11 stycznia ul. Miedziana nr parzyste – godz. 18.00.
 9. Szczegółowy rozkład SPOTKAN DUSZPASTERSKICH dla całej parafii umieszczony jest na stronie parafialnej, wywieszony w gablotach oraz będzie wydrukowany w tym tygodniu do wzięcia przez parafian.
 10. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję. Ofiary na sprzątanie kościołów można wpłacać na konto parafialne, także w zakrystii lub u opiekujących się poszczególnymi kościołami.
 11. Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin: w minionym tygodniu odeszła do Pana MARIA KWIECIŃSKA.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

                                                                                   Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz