Niedziela Bożego Miłosierdzia – 11 kwietnia 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Niedziela Bożego Miłosierdzia – 11 kwietnia 2021 r. została wyłączona


Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca: Róża NMP Wspomożycielki Wiernych z Kłopotowa – niedziela 11 kwietnia g. 8.30 (Osiek), Róża NMP Nieustającej Pomocy z Pieszkowa – niedziela 11 kwietnia g. 10.oo (Pieszków), Róża NMP Królowej Polski, NMP Częstochowskiej z Osieka – sobota 10 kwietnia g. 17.00, lub g. 18.00, lub niedziela 11 kwietnia g. 13.00 lub razem z męską Różą św. Józefa podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia – g. 15.00: kościół w Osieku.

W związku z sytuacją epidemiczną i zgodnie z przepisami państwowymi obowiązuje nas limit osób, które mogą uczestniczyć w nabożeństwach i wynosi – 1 osoba na 20 m²: w kościele w OSIEKU: (195 m²) = 9 osób; w kościele w PIESZKOWIE: (216 m²) = 10 osób; w kościele w KŁOPOTOWIE: (80 m²) = 4 osoby. Bardzo proszę osoby zamawiające intencje Mszy świętej o wcześniejsze rezerwowanie miejsc na nabożeństwie. W kościele w Osieku i Pieszkowie – nie korzystamy z chóru, aż do odwołania.

Spotkania Rodziców dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św. – klasa III: PIESZKÓW – w środę 14 kwietnia g. 17.50 (kościół w Pieszkowie, grupa z 13 czerwca z g. 10.00), OSIEK – w czwartek 15 kwietnia g. 18.00 (kościół w Osieku, grupa z 6 czerwca z g. 10.00); – w piątek 16 kwietnia g. 18.00 (kościół w Osieku, grupa z 6 czerwca z g. 12.00). Obecność 1-go z Rodziców obowiązkowa (lub 1-go przedstawiciela Rodziców).

KANCELARIA PARAFIALNA – osoby, które pragną skorzystać z kancelarii proszę o kontakt: od poniedziałku do piątku (najlepiej między g. 10.00 a g. 14.00) pod numerem telefonu: 511 476 570.

Przypominam, że można skorzystać z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej; zachęcamy, aby korzystać z tej formy – szczególnie seniorów i duchowo łączyć się na modlitwie ze wspólnota parafialną bądź przez inne media z innymi kościołami.

Dziękujemy wszystkim Dobrodziejom Parafii za wsparcie materialne bieżących wydatków – mimo fizycznej nieobecności na nabożeństwie. (po nabożeństwach w niedzielę11.04. W Osieku można gotówkowo wspierać sprzątanie kościoła w Osieku – Dom Parafialny po nabożeństwach; w innych kościołach u osób odpowiedzialnych).

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz