Niedziela Chrztu Pańskiego – 11 stycznia 2019 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Niedziela Chrztu Pańskiego – 11 stycznia 2019 r. została wyłączona

  1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Bożego Narodzenia.
  2. Dzisiaj o godzinie 16.00 w kościele w Pieszkowie wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.
  3. Trwa II etap Wizyty Duszpasterskiej w Osieku. W tym tygodniu rodziny przy ulicach: Czereśniowa, Spokojna, Górnicza, Lawendowa, Srebrna, Magnoliowa, Krótka, Polna, Brzoskwiniowa, Morelowa, Poziomkowa, Liliowa, Makowa, Figowa, Fiołkowa, Konwaliowa, Malinowa, Cicha, Rabatkowa. W sobotę 18 stycznia wizyta dodatkowa dla rodzin, które w wyznaczonym terminie nie mogły nas przyjąć.          
    W dni powszednie rozpoczynamy o 16.00, w soboty od 10.00, dzisiaj w niedzielę o 14.30. Rozkład dostępny na ulotkach i stronie internetowej parafii. Uprzejmie proszę o wypełnienie karty informującej, że możemy zagościć w państwa domach. Karty dostępne w kościele i na stronie internetowej. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej Msze święte od poniedziałku do piątku o godzinie 9.00.      
  4. Na fundusz Misyjny – zbierany w Uroczystość Objawienia Pańskiego przekazaliśmy kwotę 1200, – zł.   
  5. Za tydzień w sobotę 18 stycznia po wieczornej Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W związku z wizytą duszpasterską kancelaria parafialna czynna w sobotę od 17.00 do 17.30 lub bezpośrednio po Mszy świętej porannych.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  8. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za pomoc materialną. Dzisiaj 2-ga niedziela miesiąca, w sali w Domu Parafialnym w Osieku, po Mszy św. o godz. 111.30 i 13.00 można dokonywać gotówkowych wpłat na sprzątanie kościoła.

                                                                                   Ks. Wojciech Skowron sdb
                                                                                                Proboszcz