OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKI została wyłączona

2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 05.03.2023 R.

1. Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli, dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary na misje. Polecam tą sprawę Waszej łaskawej ofiarności.
  2. Droga krzyżowa w Osieku w piątek o godz. 17.30. W Pieszkowie Droga krzyżowa w środę o godz. 16.30 i po Drodze krzyżowej Msza św.
  3. Gorzkie żale w  każdą niedziele Wielkiego Postu w Osieku o godz. 12.30; w Pieszkowie   przed Mszą św. ok. godz. 9.40; w Kłopotowie również przed Mszą św. o 8.15.
  4. W marcu katecheza dla bierzmowanych: kl. VII – czwartek 9 marca o g. 17.30; klasa VIII – poniedziałek 13 marca g. 17.30. Spotkania będą w salce.
  5. Katecheza dla dzieci z kl. III odbędzie się 16 marca o g. 16.30 w salce.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcam do lektury.
  7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w sobotę 25 marca Mszą św. o g. 18.00 i będą trwały do środy 29 marca włącznie. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Mariusz Jeżewicz – Salezjanin, dyrektor Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie.
  8. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio rozpoczęła nabór na rok szkolny 2023/2024. Jet ona szkołą publiczną, bez ustalonego obwodu i  czesnego. „Dzień Otwarty” dla kandydatów do klasy I i ich rodziców odbędzie 7 marca o godz. 17.00 w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 25. Istnieje także możliwość przeniesienia dziecka do klasy IV, V, VI, VII i VIII. Bliższe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.
  9. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za ofiary na rzecz wspólnoty parafialnej. Na Drogę Krzyżową i na nasze parafialne inwestycje wpłynęło w minionym tygodniu 3.900 zł. Sprawę naszych parafialnych inwestycji polecam Waszej łaskawej ofiarności i w marę możliwości liczę na Wasze wsparcie i pomoc. Dziękuję wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin: