OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

13  NIEDZIELA ZWYKŁA  – 02.07..2023 R.

  1. Dziś, zgodnie z zapowiedzą z ubiegłej niedzieli, przed kościołem będą zbierane do puszek ofiary na wsparcie posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca św. tzw. „świętopietrze”. Składając ofiarę pomagamy papieżowi Franciszkowi w jego posłudze na rzecz biednych i potrzebujących pomocy.
  2. Parafia pw. Św. Maksymiliana w Lubinie zaprasza na koncert uwielbieniowy zespołu SIEWCY LEDNICY, który odbędzie się dzisiaj o godz. 19.00. Wstęp wolny.
  3. W poniedziałek przypada święto św. Tomasza, apostoła.
  4. W środę Msza św. w Pieszkowie o godz. 17.00.
  5. W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy św. zapraszam na adorację Najśw. Sakramentu połączoną ze zmianą tajemnic Róży św. Józefa. Zakończenie adoracji o 19.45. Chcę nadmienić, że adoracja jest dla wszystkich, którzy chcą spędzić chwilę z Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie, a nie tylko dla członków Róży św. Józefa.
  6. W piętek – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.30. Tradycyjnie rozpocznę od Pieszkowa. O godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. Nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa przed Mszą św. o godz. 17.45.
  7. W sierpniu nie będzie odwiedzin chorych.
  8. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA oraz miesięcznik MISYJNE DROGI w cenie 6 zł.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                            Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz