OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

14  NIEDZIELA ZWYKŁA  – 09.07.2023 R.

  1. We wtorek przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy..
  2. W środę Msza św. w Pieszkowie o godz. 17.00.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję panom: Henrykowi Tomczakowi – za ogarnięcie instalacji elektrycznej w kościele w Pieszkowie; Jerzemu Terebie, Marcinowi Jędrak i Januszowi Zajdlic za załatwienie wysięgnika i uzupełnienie dachówek, gąsiorów oraz wyczyszczenie rynien na dachu kościoła w Pieszkowie.
  4. W dniu 28 lipca nasza wspólnota parafialna będzie gościć przy kościele w Pieszkowie pielgrzymów 31. Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę z grupy 1. Planowane przybycie pielgrzymów godz. 9:40. Bardzo proszę o zorganizowanie przyjęcia pielgrzymów jak to bywało w innych latach.
  5. W przedsionku kościoła wyłożone są koperty na intencje, które chcemy polecić MB Częstochowskiej pocztą pielgrzymkową. Koperty z intencjami składamy w zakrystii do 27 lipca. Będą one przekazane przewodnikowi grupy.
  6. W sierpniu nie będzie odwiedzin chorych.
  7. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA oraz miesięcznik MISYJNE DROGI w cenie 6 zł.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                            Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz