OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2023 R.

  1. Za zmarłych polecanych wypominkach modlimy się: Osiek – każdego dnia o 17.15, a w niedziele po Mszy św. o g. 11.30. (Rozkład ulic umieszczony jest na stronie parafii oraz w gablocie przed kościołem i w przedsionku kościoła). W Pieszkowie i Kłopotowie za zmarłych modlimy się w niedzielę po Mszy św. Za zmarłych polecanych wypominkach w Osieku modlić się będziemy do 18 listopada włącznie. W Pieszkowie i Kłopotowie do 19 listopada.
  2. Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 17.00.
  3. W środę, 8 listopada na godz. 16.45 zapraszam młodzież kl. VII na katechezę w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Spotkanie będzie w salce na plebanii. Na spotkanie proszę przynieść wypełnione deklaracje.
  4. Katecheza parafialna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie we wtorek, 14 listopada o godz. 18.00 w salce na plebanii.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy do lektury.
  6. Sanktuarium św. Maksymiliana w Lubinie wraz z Poradnią rodzinną zaprasza na cykl spotkań dla rodziców – Świadomy Rodzic – Szczęśliwa Rodzina. Pierwsze spotkanie odbędzie się w kościele 6 listopada o godz. 19.00. Tytuł: „Dobra relacja rodzic – dziecko. Jak ją budować, jak nie stracić?” Szczegóły na ulotkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję za składane ofiary i za wykonane prace. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.

Pomódlmy się za zmarłych, za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

   Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz