OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2023 R.

  1. Niedziela dzisiejsza przeżywana jest jako XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlitwą ogarniamy chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Materialnie można wesprzeć Kościoły Cierpiące składając dobrowolną ofiarę do koszyczków wystawionych w przedsionku kościoła.
  2. Za zmarłych polecanych wypominkach modlimy się: Osiek – każdego dnia o 17.15, a w niedziele po Mszy św. o g. 11.30. W Pieszkowie i Kłopotowie za zmarłych modlimy się w niedzielę po Mszy św. Za zmarłych polecanych wypominkach w Osieku modlić się będziemy do 18 listopada włącznie. W Pieszkowie i Kłopotowie do 19 listopada.
  3. Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 17.00.
  4. Katecheza parafialna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie we wtorek, 14 listopada o godz. 18.00 w salce na plebanii.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy do lektury.
  6. Zbliżamy się do odpustu parafialnego ku czci Patrona naszej parafii Chrystusa Króla. Zwracam się z gorącą prośbą o przygotowanie kościoła i placu przed kościołem na naszą uroczystość odpustową. Bardzo proszę się umówić na sprzątanie kościoła i placu. Myślę, że jest okazja, aby tak gruntownie posprzątać kościół. Jeśli pogoda pozwoli planujemy procesję Eucharystyczną wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie chorągwi i feretronów do procesji i zapraszam chętnych do ich niesienia. Bardzo proszę o przygotowanie oprawy muzycznej i liturgicznej odpustowej uroczystości. Proszę ministrantów o zaangażowanie i pomoc. Suma odpustowa 26 listopada o godz. 13.00. Serdecznie zapraszam.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję za składane ofiary i za wykonane prace. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.

Pomódlmy się za zmarłych, za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

   Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz