OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2023 R.

  1. Zakończyliśmy naszą modlitwę za zmarłych polecanych wypominkach. Serdecznie dziękuję za ofiary składane przy tej okazji. Zebrane ofiary przeznaczone będą na spłatę naszych parafialnych inwestycji.
  2. W przyszłą niedzielę 26 listopada w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci Chrystusa Króla – patrona naszej parafii. Suma odpustowa o godz. 13.00. Sumę w int. parafian odprawi i kazanie wygłosi ks. dziekan Janusz Ospa, proboszcz parafii św. Jana Sarkandra w Lubinie. Serdecznie zapraszam Parafian i gości do wspólnego dziękczynienia i uwielbienia Patrona naszej parafialnej wspólnoty.
  3. Zwracam się z gorącą prośbą o przygotowanie kościoła i placu przed kościołem na naszą uroczystość odpustową. Bardzo proszę się umówić na sprzątanie kościoła i placu. Przy sprzątaniu palcu, bardzo proszę o pomoc Panów z Róży św. Józefa i wszystkich chętnych, gotowych do pomocy. Myślę, że jest okazja, aby tak gruntownie posprzątać kościół. Jeśli pogoda pozwoli planujemy procesję Eucharystyczną wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie chorągwi i feretronów do procesji i zapraszam chętnych do ich niesienia. Bardzo proszę o przygotowanie oprawy muzycznej i liturgicznej odpustowej uroczystości. Proszę ministrantów o zaangażowanie i pomoc.
  4. Okazja do spowiedzi przed odpustem w sobotę 25 listopada od godz. 17.00.
  5. W sobotę 25 listopada 2023 roku w Sanktuarium św. Maksymiliana M. Kolbego w Lubinie odbędzie się Spotkanie Młodych Diecezji Legnickiej. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. 16.00.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY i MAŁY GOŚĆ dla dzieci. Proszę, aby dzieci wzięły Małego Gościa gratis. Zachęcamy do lektury.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję za składane ofiary i za wykonane prace. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.

Pomódlmy się za zmarłych, za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

   Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz