1 NIEDZIELA ZWYKŁA  – 07.01.2024 R.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie kolędy śpiewać będziemy do święta Ofiarowania Pańskiego.

Rozkład kolędy  w  Pieszkowie:

•   Poniedziałek – 8.01. – od nr 1 do 10 – początek g. 16.00;

•   Wtorek– 9.01. – od nr 11A do 25 C – początek g. 16.00;

•   Środa –10.01. – od 26 do 33 – początek g. 16.00;

•   Czwartek 11.01. – od nr 34 do 42 J i 42AA; początek g. 16.00;

•   Piątek 12.01. – od nr 43 do 47M i 47 R; początek od g. 16.00

•   Sobota 13.01. – od nr 48 do końca; początek g. 10.00.

• W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w Pieszkowie.
    • W przyszłą niedzielę, 14 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszam serdecznie na wspólne kolędowanie z zespołem OSIECZANKI.
    • Również w przyszłą niedzielę serdecznie zapraszam członkinie Róż Różańcowych na spotkanie opłatkowe na godz. 17.00 do salki na plebanię.
    • Rozkład kolędy w Osieku wyłożony jest  w przedsionku kościoła i umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii. Jeśli ktoś chciałby przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską, proszę o kontakt w zakrystii lub telefonicznie. Kolęda w Osieku rozpocznie się od 15 stycznia.
    • W czasie trwania wizyty duszpasterskiej sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po wieczornej Mszy św. u ks. Władysława  do g. 19.00.
    • Miesiącu styczniu ze względu na kolędę nie będzie katechezy dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
    • W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY,  NIEDZIELA. Serdecznie polecamy.
    • Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin: