OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 18.02.2024 R.

  1. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Drodze krzyżowej i Gorzkich żalach. Droga krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu w Osieku  o godz.   17.30. W Pieszkowie natomiast Droga krzyżowa w środy o 16.30 i po Drodze krzyżowej Msza św. o godz. 17.00. Gorzkie żale  w każdą niedziele Wielkiego Postu w Osieku o godz. 12.30 W Pieszkowie  Gorzkie żale przed Mszą św. ok. godz. 9.40. W Kłopotowie Gorzkie Żale również przed Mszą św. g. 8.15.
  2. W przyszłą niedzielę, 25 lutego obchodzony jest Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami „Ad Gentes”. W tym dniu przed kościołem zbierane będą ofiary na wsparcie misyjnej działalności polskich misjonarzy.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY i MAŁY GOŚĆ dla dzieci. Proszę, aby dzieci wzięły Małego Gościa gratis.  Zachęcamy do lektury.
  4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 17 – 19 marca. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Tomasz Galik – proboszcz parafii Narodzenia NMP w Wielowsi.
  5. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin:

Z naszej parafii odszedł do Pana śp. Stanisław Rębisz z Kłopotowa.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                     Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz