OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

 11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.06.2024 R.

  1. W miesiącu czerwcu czcimy Najśw. Serce Pana Jezusa. Litanię do Serca Pana Jezusa z aktem oddania będziemy odmawiać w Osieku po wieczornej Mszy św.
  2. W tym tygodniu w środę nie ma Msza św. w Pieszkowie.
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze SP i Oddziału Przedszkolnego w Osieku będzie w czwartek, 20 czerwca o g. 8.30. Serdecznie zapraszam.
  4. W dniach 27 lipca – 5 sierpnia odbędzie się już po raz 32. Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę. W tym roku zapisy będą odbywały się w dwóch zasadniczych formach: on-line oraz u księży przewodników. W Lubinie na pielgrzymkę będzie się można zapisać 18 lipca po Mszy św. o godz. 18.00, w parafii św. Maksymiliana. Wszelkie potrzebne informacje umieszczane są na bieżąco na stronie internetowej pielgrzymkalegnicka.gosc.pl.
  5. W dniu 26 lipca (piątek) nasza wspólnota parafialna będzie gościć przy kościele w Pieszkowie pielgrzymów 32. Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę z grupy 1. Planowane przybycie pielgrzymów godz. 9:50. Bardzo proszę o zorganizowanie przyjęcia pielgrzymów jak to bywało w innych latach.
  6. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

W minionym tygodniu   odszedł do Pana śp. Aleksander Wyrębski z Pieszkowa.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                            Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz