OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2024 R.

  1. W miesiącu czerwcu czcimy Najśw. Serce Pana Jezusa. Litanię do Serca Pana Jezusa z aktem oddania będziemy odmawiać w Osieku po wieczornej Mszy św.
  2. W poniedziałek, 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. Msza św. w Pieszkowie w środę, o godz. 17.00.
  4. W sobotę, 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca zbierana podczas Mszy św. przeznaczona jest na wsparcie posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca św. tzw. „świętopietrze”. Składając ofiarę pomagamy papieżowi Franciszkowi w jego posłudze na rzecz biednych i potrzebujących pomocy.
  5. Deklaracje zapisu dziecka do Pierwszej Komunii św. są do odbioru w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Wypełnione deklaracje składamy na wrześniowym spotkaniu. Uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii zawsze odbywa się w pierwszą niedzielę czerwca. W roku szkolnym 2024/2025 jest to niedziela, 1 czerwca.
  6. W miesiącach lipiec i sierpień, kancelaria parafialna będzie czynna po wieczornej Mszy św. do godz. 19.00. Informuję, że ze względu na wyjazd na rekolekcje i urlop w lipcu nie będzie odwiedzin chorych. W tym czasie odwiedziny chorych na wezwanie.
  7. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA i MAŁY GOŚĆ dla dzieci. Proszę, aby dzieci małego Gościa wzięły gratis.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                            Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz