OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

5 NIEDZIELA ZWYKŁA  – 05.02.2023 R.

  1. W ubiegłą niedzielę na diagnostykę i operację Gai Nowak zebrano 1.296,92. Za złożone ofiary w imieniu mamy Gai serdecznie dziękuję.
  2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj w Osieku po Mszy św. o g. 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca. W Kłopotowie i Pieszkowie zmiana tajemnic po Mszach św.
  3. Katecheza dla dzieci kl. III, przygotowujących się do I Komunii św. z racji ferii będzie w czwartek 9 lutego o 16.30 w salce.
  4. Katecheza dla przygotowujących się do bierzmowania z racji ferii zimowych będzie: kl. VIII – poniedziałek – 6 lutego o godz. 17.30; kl. VII – czwartek – 9 lutego o godz. 17.30 . Spotykamy się w salce.
  5. W środę Msza św. w Pieszkowie o godz. 16.30.
  6. W sobotę 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza św. w intencji chorych z udzieleniem sakramentu chorych będzie w Osieku o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam i proszę o pomoc chorym w dotarciu na Mszę św. Sakrament chorych może przyjąć każdy, a szczególnie  ci, którzy ukończyli 60. rok życia. W Kłopotowie i Pieszkowie możliwość przyjęcia sakramentu chorych będzie w niedzielę 12 lutego.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy do lektury.
  8. W najbliższy czwartek tj. 9 lutego o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Osieku odbędzie się zebranie z Wójtem Gminy Lubin Tadeuszem Kielanem. Tematem zebrania będzie przyszłość szkoły i punktu przedszkolnego w Osieku.
  9. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                     Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz