OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

 14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.07.2024 R.

  1. Msza św. w Pieszkowie w środę, o godz. 17.00.
  2. W czwartek, 11 lipca przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  3. Deklaracje zapisu dziecka do Pierwszej Komunii św. są do odbioru w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Wypełnione deklaracje składamy na wrześniowym spotkaniu. Uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii zawsze odbywa się w pierwszą niedzielę czerwca. W roku szkolnym 2024/2025 jest to niedziela, 1 czerwca.
  4. W miesiącach lipiec i sierpień, kancelaria parafialna będzie czynna po wieczornej Mszy św. do godz. 19.00.
  5. W dniu 26 lipca (piątek) nasza wspólnota parafialna będzie gościć przy kościele w Pieszkowie pielgrzymów 32. Pieszej Pielgrzymki Legnickiej na Jasną Górę z grupy 1. Planowane przybycie pielgrzymów godz. 9:50. Bardzo proszę o zorganizowanie przyjęcia pielgrzymów jak to bywało w innych latach.
  6. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                            Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz