OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE została wyłączona

6 NIEDZIELA ZWYKŁA  – 12.02.2023 R.

W nocy z 5 na 6 lutego 2023 r. doszło do trzęsienia ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Turcji, przy granicy z Syrią. Największe zniszczenia odnotowano w Turcji i Syrii, natomiast wstrząsy odczuli także mieszkańcy Libanu, Iraku i Cypru. Ofiarom katastrofy pomoc niesie Caritas Polska jak również nasza legnicka Caritas. Każdy może pomóc ofiarom trzęsienia ziemi: – wpłacając dowolną kwotę na konto Caritas Diecezji Legnickiej, nr:

BNP Paribas S.A. 04 1600 1156 1847 4540 1000 0001

  • We wtorek 14 lutego przypada święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy.
  • Również we wtorek o godz.. 19.00,  w salce na plebanii w Osieku, odbędzie się spotkanie Wspólnoty modlitewnej FOCOLARE. Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem przez modlitwę, rozważanie Słowa Bożego zapraszam. Więcej informacji na temat Wspólnoty na spotkaniu.
  • W tym tygodniu w środę nie będzie Mszy św. w Pieszkowie.
  • Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcam do lektury.
  • Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Dziękuję wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                     Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz