OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIA PARAFIALNE została wyłączona

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07.05.2023 R.
ODPUST W KŁOPOTOWIE

  1. Dzisiaj w Kłopotowie o godz. 13.00 suma odpustowa ku czci patrona tamtejszego kościoła św. Dominika Savio. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Paweł Maj – wikariusz parafii p/w św. Jana Sarkandra w Lubinie.
  2. Nabożeństwa majowe w Osieku codziennie przed Mszą św. o godz. 17.30. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
  3. W poniedziałek, 8 maja przypada ur. św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. Informacje dla bierzmowanych: 8 maja (poniedziałek) g. 19.00 próba w Pieszkowie; 9 maja (wtorek) g. 19.00 spowiedź w Osieku dla bierzmowanych, rodzin i świadków; 10 maja (środa) g. 18.00 uroczystość przyjęcia sakramentu bierzmowania w Pieszkowie. W dniu bierzmowania młodzież i świadkowie przychodzą do kościoła na g. 17.40. Proszę o punktualne przybycie.
  5. W środę, 10 maja z racji bierzmowania msza św. w Osieku o godz. 16.30.
  6. We wtorek, 9 maja po Mszy św. wieczornej, w salce w Osieku spotkanie członków ruchu FOCOLARE.
  7. W czwartek, 11 maja próba dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. Spotkanie dla rodziców tych dzieci będzie w przyszłym tygodniu, we wtorek 16 maja o godz. 19.00.
  8. Również w przyszłym tygodniu w środę 17 maja o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku będą obchodzić rocznicę I Komunii św.
  9. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELE.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom Drogi Krzyżowej. Informuję, że dzięki Waszej ofiarności stacje Drogi Krzyżowej zostały spłacone. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                            Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz