OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE została wyłączona

23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2023 R.

  1. We wtorek 12 września o godz. 19.00 w kościele w Osieku odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Na spotkanie proszę przynieść wypełnione deklaracje. Deklaracje zapisu dziecka na przygotowanie do I Komunii są do odbioru w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  2. We wtorek, po wieczornej Mszy św. w salce w Osieku, spotkanie wspólnoty FOCOLARE.
  3. W czwartek, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W piątek, 15 września wspominamy Matkę Bożą Bolesną.
  4. W tym tygodniu Msza św. w Pieszkowie z racji święta Podwyższenia Krzyża będzie w czwartek o godz. 17.00.
  5. Spotkanie w sprawie przygotowania do bierzmowania dla młodzieży kl. VII planowane jest na czwartek 21 września o godz. 19.00. Na to spotkanie zapraszam również młodzież obecnej kl. VIII, która nie była w u bierzmowania w maju tego roku.
  6. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA. Serdecznie polecamy.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Na inwestycje parafialne w minionym tygodniu wpłynęło: na konfesjonał 1.000 zł. (łącznie – 6.000 zł.); na ekspertyzę budowlaną 850 zł. (łącznie 5.250 zł.). Koszt konfesjonału – 15.000; ekspertyza budowlana – 16.000 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary na ten cel. Polecam tą sprawę Waszej łaskawej ofiarności i proszę pokornie o dalsze wsparcie i pomoc. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin. 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz