OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE została wyłączona

27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.10.2023 R.

  1. Nabożeństwo różańcowe w Osieku w dni powszednie przed Mszą św. o godz. 17.30; w niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 czyli około 12.20. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na różaniec w środy. Dzieci z kl. III i z pozostałych klas zapraszam na różaniec we wtorki. Dzieci i młodzież zapraszam na różaniec nie tylko w wyznaczone dni, ale w miarę możliwości codziennie.
  2. W Pieszkowie nabożeństwo różańcowe w środy o godz. 16.30 i po nabożeństwie Msza św.
  3. We wtorek, 10 października w salce na plebanii o godz. 18.00 katecheza parafialna dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. W środę, 11 października o godz. 16.45 katecheza dla młodzieży kl. VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. Młodzież kl. VI zapraszam na spotkanie dotyczące bierzmowania w czwartek, 12 października na godz. 17.00. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii.
  5. W niedzielę, 15 października będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski pod hasłem „JAN PAWEŁ II CYWILIZACJA MIŁOŚCI”. W tym dniu przed kościołem będą zbierane ofiary na wsparcie budowanego przez wszystkich od 23 lat „żywego pomnika” św. Jana Pawła II. Zebrane ofiary przeznaczone są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Polecam tę sprawę Waszej łaskawej ofiarności.
  6. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA. Serdecznie polecam.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Na inwestycje parafialne w minionym tygodniu wpłynęło: na konfesjonał 450 zł. (łącznie – 8.900 zł.); na ekspertyzę budowlaną 300 zł. (łącznie 7.200 zł.). Koszt konfesjonału – 15.000; ekspertyza budowlana – 16.000 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary na ten cel. Polecam tą sprawę Waszej łaskawej ofiarności i proszę pokornie o dalsze wsparcie i pomoc. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz