OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE

Bez kategorii Możliwość komentowania OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE została wyłączona

22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.09.2023 R.

  1. W poniedziałek, 4 września Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci z ze szkoły w Osieku będzie o godz. 8.30. Serdecznie zapraszam.
  2. Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 17.00.
  3. W czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o liczne i święte powołania do służby Bożej i o wytrwanie w powołaniu dla tych, którzy odpowiedzieli na Boże wezwanie. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic Róży św. Józefa. Na adorację zapraszam wszystkich, którzy chcą choć przez chwilę spotkać się Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie. Adoracja do g. 19.45.
  4. W piątek, 8 września przypada święto Narodzenie NMP – Matki Bożej Siewnej. Na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie ziarna i nasion.
  5. W piątek, 8 września odwiedzę chorych i starszych parafian. Rozpocznę od Pieszkowa. Odwiedziny od 9.30.
  6. Deklaracje zapisu dziecka do I Komunii św. na 2024 r. są do odbioru w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych planowane jest na wtorek, 12 września o godz. 19.00. Na spotkanie proszę przynieść wypełnione deklaracje.
  7. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA. Serdecznie polecamy.
  8. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Na inwestycje parafialne w minionym tygodniu wpłynęło: na konfesjonał 1.100 zł. (łącznie – 5.000 zł.); na ekspertyzę budowlaną 900 zł. (łącznie 4.400 zł.). Koszt konfesjonału – 15.000; ekspertyza budowlana – 16.000 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary na ten cel. Polecam tą sprawę Waszej łaskawej ofiarności i proszę pokornie o dalsze wsparcie i pomoc. Dziękuję również wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Helena Lewandowska (Pieszków).

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz