R. + I. + P.

Bez kategorii Możliwość komentowania R. + I. + P. została wyłączona

W nadziei życia wiecznego zawiadamiam, że dnia 16 kwietnia 2021 r. przeżywszy 81 lat, odszedł do Pana śp. Tadeusz Skowron – mój kochany Tata.

Msza święta pogrzebowa w jego intencji, będzie odprawiona w kościele p.w. NSPJ w Częstochowie (Stradom), ul. Kościelna 53/63 w dniu 20 kwietnia 2021 r. o godz. 14.00. Po zakończeniu Eucharystii odprowadzenie trumny do rodzinnego grobowca (cmentarz w Częstochowie – Brzezinach, ul. Żyzna 142).

W poniedziałek 19 kwietnia 2021 r. w kościele parafialnym p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Częstochowie – Brzeziny ul. Sternicza 1, odprawię Mszę świętą w intencji mojego Taty dla sąsiadów, seniorów, i tych wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej w dniu 20 kwietnia.

ks. proboszcz – Wojciech Skowron sdb