Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2020 r. została wyłączona

 

  1. Dzisiaj Święto Ofiarowanie Pańskiego. Na Mszy świętej o godzinie 11.30 w Osieku odnowienie przyrzeczeń Chrzcielnych i poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św. Miejsca w nawie głównej są zarezerwowane dla dzieci i ich Rodziców. Dodatkowa Msza św. o godzinie 17.00 w kościele w Osieku.
  2. Dzisiaj również zmiana Tajemnic Żywego Różańca (w Osieku po Mszy świętej o  godzinie 13.00) oraz Dzień Życia Konsekrowanego – po nabożeństwach zbieramy do puszek ofiary na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.      
  3. Kancelaria czynna we wtorek od 9.00 do 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
  4. Próba scholi dziecięcej w piątek o 19.00.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca w kościele w Osieku Msza święta intencji powołań do służby w Kościele. Zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z Rodzicami. Po Mszy św. spotkanie z ks. Tomaszem Hawrylewiczem sdb – odpowiedzialnym w naszej salezjańskiej Inspektorii za powołania.
  6. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzam chorych z posługa sakramentalną od godz. 9.00. Od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  8. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za pomoc materialną; szczególnie na wpłaty na remont instrumentu organowego. (W Osieku za tydzień w 2-gą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00, w sali w Domu Parafialnym, można dokonywać gotówkowych wpłat na sprzątanie kościoła – w pozostałych kościołach u osób odpowiedzialnych).

                                                                 Ks. Wojciech Skowron sdb
                                                                            Proboszcz