Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 31.12.2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 31.12.2017 r. została wyłączona
  1. Za tydzień – w pierwszą niedzielę stycznia – zmiana Tajemnic żywego Różańca (Osiek – g. 13.00)
  2. W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego– Misyjny Dzień Dzieci. Podobnie jak uroczystość Bożej Rodzicielki, obchodzona w Nowy Rok – to święto nakazane: obowiązuje nas udział we Mszy świętej. Nabożeństwa tak jak w niedzielę. Przed nabożeństwami będziemy mogli nabyć kadzidło i kredę. Zostaną one poświęcone podczas Mszy świętej. Taca z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na fundusz Misyjny. W tym dniu przypada I sobota miesiąca. W czasie Mszy św. o g. 13.00 odmówimy modlitwy z I soboty /po komunii św./
  3. Spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych z Osieka – 6 stycznia o godzinie 17.00 w Domu Parafialnym.
  4. W związku z trwającą wizytą duszpasterską Msze św. w dni powszednie o godzinie 15.00: w Osieku (:w czwartek w Pieszkowie).
  5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Rozkład wizyty duszpasterskiej dostępny jest na stronie internetowej parafii i w gablotach przy kościele. Bardzo proszę rodziny, które nas przyjmują o przygotowanie odpowiedniego miejsca na modlitwę, a przy nim krzyż, zapalona świeca, woda święcona i Pismo Święte. Wprowadzono korekty: dodano – św. Katarzyny 69, 71A, 71B oraz św. Katarzyny 101 /11 stycznia/.
  6. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 9.00 – 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz