Uroczystość Trójcy Świętej – 29 maja 2021 r. 

Ogłoszenia Możliwość komentowania Uroczystość Trójcy Świętej – 29 maja 2021 r. została wyłączona
 1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej.
 2. W poniedziałek 31 maja ostatni Nabożeństwo majowe z Litanią Loretańską do NMP, we wtorek – po Mszy świętej o godzinie 8.00 odmówimy Litanię do NSPJ: potem w środę i w piątek o 18.30.
 3. W czwartek 3 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze św.: dla Kłopotowa (w kościele w Osieku) – 9.00, w Pieszkowie 17.00 (z Adoracją NS); w Osieku – godzina 12.30 (z Adoracją NS). W środę 2 czerwca o godzinie 19.00 Msza święta z formularza z Bożego Ciała (z Adoracją Najświętszego Sakramentu – do godziny 21.00.
 4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzam chorych. Uprzejmie proszę osoby, których ze względu na obostrzenia Covidowe lub inne okoliczności nie odwiedzałem ostatnio z posługą lub inne (nowe) osoby chore o informację.
 5. Informuję, że I rocznica przyjęcia Komunii świętej dla dzieci, dla których organizowaliśmy uroczystość w czasie wakacji i we wrześniu 2020 odbędzie się w dniu 5 września na Mszy świętej o godzinie 13.00 w Osieku.
 6. W związku z uroczystością I Komunii świętej dla dzieci, która odbywać się będzie w małych grupach: w niedzielę 6 czerwca w Osieku: intencja z Kłopotowa – g. 8.30, oraz – g. 14.15 i g. 19.00; w Pieszkowie: g. 10.00.
 7. Zakończenie roku przygotowania do Sakramentu dla młodzieży: klasa VI – w czwartek 17 czerwca po Mszy świętej o godzinie 19.00; klasa VII – w piątek 18 czerwca po Mszy świętej o godzinie 19.00 .
 8. W sobotę 19 czerwca po Mszy św. o godzinie 19.00 spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi I Komunii św. Zapraszamy klasy II i klasy I.
 9. Kancelaria parafialna czynna po telefonicznym ustaleniu spraw (511 476 570).
 10. Przy wyjściu z kościoła do można nabyć nowe numery: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Zachęcamy do lektury.
 11. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. W II niedzielę miesiąca (w Osieku) możemy wpłacać darowizny na sprzątanie kościoła w Osieku (w Domu Parafialnym między nabożeństwem o 11.30 a 13.00). W pozostałych kościołach po nabożeństwach u osób odpowiedzialnych.
 12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł śp. Stanisław Buchta. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. A światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

  ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz