Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021 r. została wyłączona
 1. W wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU – od zakończenia Mszy świętej (ok. 19.50) do 21.00.
 2. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Pierwszą rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich obchodzi nasz parafianin – ks. Mateusz Nawrot; życzymy mu wielu Łask Bożych na kolejne lata kapłańskiej posługi.
 3. W niedzielę 23 maja o godzinie 17.00 spotkanie dla młodzieży, która kończy trzyletnie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. To już ostatnie tura spotkań połączona z egzaminem dla tej grupy wiekowej. Kolejne spotkanie dla kandydatów, którzy pozytywnie zaliczyli egzamin.
 4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wydrukowane czasopisma są w przedsionku kościoła w Osieku i w Pieszkowie. Lektura online:
  – NIEDZIELA: www.e.niedziela.pl         
  – GOŚĆ NIEDZIELNY: www.igomedia.pl/Zamow-GN        
 5. Dziękujemy dobrodziejom za WPŁATY na bieżące wydatki wspólnoty. /także za pośrednictwem konta parafialnego/. Dziękujemy za przygotowanie kościoła i za uporządkowanie terenu wokół kościoła.
 6. Już niebawem Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte w naszej Parafii: W Kłopotowie o g. 9.00; w Pieszkowie o g. 17.00. W kościele parafialnym w Osieku o g. 12.30 (najprawdopodobniej połączona z procesją).
 7. Rozpoczynamy również czas uroczystych Mszy świętych z udzieleniem po raz pierwszy Komunii świętej dla dzieci: 3 czerwca (Boże Ciało) – g. 11.00 oraz 5 czerwca (sobota) – g. 11.00 i 12.30 oraz 6 czerwca (niedziela) – g. 10.00, 11.30 i 13.00; Dlatego dla ogółu wiernych Msze święte 6 czerwca: w Osieku: g. 8.30 i 14.15; w Kłopotowie: g. 12.00 i w Pieszkowie: g. 10.00.


  ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz