Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 1 kwietnia 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 1 kwietnia 2018 r. została wyłączona
  1. Jutro poniedziałek WIELKANOCNY. Msze święte według rozkładu niedzielnego.
  2. Dziękuję LSO, panom, którzy podjęli funkcję Apostołów podczas Liturgii w Wielki Czwartek i Wigilię Paschalną, dziękuję scholi dziecięcej, Panu organiście i pani organistce i wszystkim osobom, które odczytywały czytania podczas nabożeństw i śpiewały psalmy, za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz za zaangażowanie i dbałość o porządek wokół kościołów. Bóg zapłać wszystkim, za ofiary pieniężne na sprzątanie, na kwiaty do kościoła i te złożone w Wielką Sobotę. Dziękuję osobom, które pomagały przy wykonaniu dekoracji. Wszystkim, którzy Adorowali Pana Jezusa w Ciemnicy i kaplicy Grobu Pańskiego.
  3. Za tydzień Święto Bożego Miłosierdzia. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Dodatkowa Msza święta w Osieku o godzinie 17.00. Po tej Mszy świętej spotkanie Róż Różańcowych i Rady Parafialnej. Zapraszam.
  4. W piętek 6 kwietnia po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla Rodziców dzieci z klas III. W sobotę 7 kwietnia Pierwsza Spowiedź dzieci (10.00 i 11.30).
  5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowe numery czasopism: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.

Ks. Wojciech Skowron sdb                  
Proboszcz                   

Życzenia biskupa Legnickiego