V Niedziela Wielkiego Postu – 2 kwietnia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania V Niedziela Wielkiego Postu – 2 kwietnia 2017 r. została wyłączona
 1. Dzisiaj I-sza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu z rozważaniem. Zamiana Tajemnic Żywego Różańca. /W Osieku po nabożeństwie o 12.30/. W kwietniu Rodzina Różańcowa modli się szczególnie o dar dobrych i licznych powołań kapłańskich i zakonnych.
 2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w kościele w Pieszkowie w czwartek o godzinie 17.30, w kościele w Osieku w piątek o godzinie 18.45. W najbliższy piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczniemy w kościele i wyjdziemy na ulice Osieka.
  Ostatnie nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w sobotę 8 kwietnia o godz. 17.15. Zapraszamy.
 3. W tym tygodniu:
  I-szy Czwartek miesiąca. W kościele w Pieszkowie – przed Eucharystią /od 16.30/ Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlić się będziemy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  I-szy Piątek miesiąca. Odwiedzam chorych z posługą Sakramentalną,
  w Kłopotowie, w Pieszkowie i w Osieku. Rozpoczynam o godzinie 9.00. Po południu Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.15 i okazja do Spowiedzi w kościele w Osieku.
 4. Kancelaria parafii czynna we wtorek od 9.00 do 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
 5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
 6. Na rekonstrukcję ołtarza wpłynęło 2350, – zł od 4 rodzin. Serdeczne Bóg zapłać. Do zebrania pozostało 21 276,50 zł.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Sebastian Dytrych i śp. Bogusław Cenian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.
                                              
Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz