V niedziela zwykła – 5 lutego 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania V niedziela zwykła – 5 lutego 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj zmiana Tajemnic Żywego Różańca. W Osieku różaniec g. 7.30 i Msza święta o g. 8.00. Po tym nabożeństwie spotkanie Róż Różańcowych.
  1. W sobotę 11 lutego Światowy Dzień Chorych. Zachęcam, aby naszych chorych – szczególnie tych, którzy mało wychodzą z domu przywieźć do kościoła w  Proszę o pomoc kandydatów do bierzmowania ! O godzinie 10.00 w kościele w Osieku Msza święta w ich intencji z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Po Eucharystii odwiedzę pozostałych chorych w domach w Osieku
    i w Kłopotowie.
  1. W najbliższy poniedziałek Msza święta o godzinie 8.00, we wtorek nie będzie nabożeństwa w parafii. Kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę od 19.00 do 19.45.
  1. W czwartek 9 lutego o godzinie 18.30 w Domu Parafialnym spotkanie Rady Parafialnej. Proszę o potwierdzenie przybycia.
  2. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  3. Na rekonstrukcję ołtarza wpłynęło 900, – zł od 4 rodzin.
  1. Dziękuję za pomoc przy demontażu dekoracji Bożonarodzeniowej.
  1. Dzisiaj o godzinie 14.00 dodatkowa Msza święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu św.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz