V Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania V Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020 r. została wyłączona

1. We wtorek 11 lutego wspomnienie M.B. z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. Msza święta z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia chorych o godzinie 8.00.
  2. W dniach: 12 – 14 lutego nie będzie nabożeństw. W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.
  3. Kancelaria czynna we wtorek od 9.00 do 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
  4. Spotkania dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – po feriach: 24.02: klasa VII i w Środę Popielcową na Mszy świętej o godzinie 19.00 spotykają się klasy VIII.
  5. W zeszłotygodniowej zbiórce na potrzeby Zakonów Kontemplacyjnych zebraliśmy 460, – zł. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  7. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za pomoc materialną; szczególnie na wpłaty na remont instrumentu organowego. (W Osieku dzisiaj w 2-gą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00, w sali w Domu Parafialnym, można dokonywać gotówkowych wpłat na sprzątanie kościoła – w pozostałych kościołach u osób odpowiedzialnych).
  8. Młodzież, dzieci i nauczyciele rozpoczynają ferie zimowe. Życzymy udanego wypoczynku.

Proboszcz – ks. Wojciech Skowron sdb