VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj uroczystość odpustowa w kościele w Kłopotowie, w którym patronuje św. Dominik Savio. Uroczysta Msza święta o godzinie 13.00. Przewodniczy jej ks. Mateusz Nawrot, który za kilka dni będzie obchodził I rocznicę święceń kapłańskich.
  2. W najbliższym tygodniu wspominamy: 13 maja – NMP Fatimskiej, 14 maja – św. Macieja Apostoła. W środę 12 i w czwartek 13 nie będzie nabożeństwa w parafii.
  3. I Komunia św. dzieci z klasy III odbędzie się w dniach: OSIEK: w czerwcu: 3 – Boże Ciało; 5 – sobota, 6 – niedziela, 26 – sobota oraz 10 lipca – sobota; PIESZKÓW: 12 i 13 czerwca (sobota – niedziela) . W tych dniach – szczególnie w Boże Ciało i w niedziele, rozkład mszy świętych będzie zmieniony. Osoby, które zamówiły Msze święte w tych dniach prosimy o potwierdzenie godziny nabożeństwa u ks. Proboszcza.
  4. W tym tygodniu tj. w poniedziałek 10 maja w g. 16.00 – 18.00 młodzież z klasy VIII zapraszam na indywidualne spotkania i zakończenie przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Pozostanie jeszcze jeden dzień na takie spotkania po 16 maja.
  5. Dzisiaj w Osieku po nabożeństwach można dokonać gotówkowych wpłat na sprzątanie świątyni. Serdeczne Bóg zapłać dobrodziejom.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Henryka Kalina. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

    ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz