VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017 r.

Bez kategorii Możliwość komentowania VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017 r. została wyłączona
  1. W środę 15-go i piątek 17-go lutego, nie będzie nabożeństwa w Osieku; w czwartek 16-go w Pieszkowie. W w/w dniach, w przypadku pogrzebu lub pilnego udzielenia Sakramentu Chorym proszę o kontakt z księdzem proboszczem w Miłoradzicach (telefon: 76 – 844 85 27).
  1. Na rekonstrukcję ołtarza gotówkowo (do 10 lutego) wpłynęło 800, – zł od 3 rodzin. Bóg zapłać. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.30 możemy złożyć ofiary na sprzątanie kościoła.
  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: Marcin Woźny i Kazimiera Paduch. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.

            Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz