VIII Niedziela Zwykła – 26 lutego 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania VIII Niedziela Zwykła – 26 lutego 2017 r. została wyłączona
  1. We wtorek 28 lutego o godzinie 8.00 Msza św. w intencji dobrodziejów Parafii – szczególnie rekonstrukcji ołtarza w Osieku.
  2. Rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową Msze Święte: w Osieku o godzinie 10.00 i 19.00, w Kłopotowie o 16.00 i w Pieszkowie o 17.30.
  3. W czwartek 2 marca Msza święta w Pieszkowie o godzinie 17.00 ze zmianą Tajemnic Żywego Różańca. Po jej zakończeniu Droga Krzyżowa. Odwiedzam chorych w Pieszkowie i Kłopotowie /od 9.00/.
  4. Również w czwartek o godzinie 19.00 do 20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w Osieku. W czasie Adoracji okazja do Spowiedzi.
  5. W I piątek miesiąca odwiedzam chorych w Osieku od godziny 9.00. Wieczorem o godzinie 18.45 Droga Krzyżowa w Osieku. O poprowadzenie Drogi Krzyżowej prosimy Żywy Różaniec.
  6. W sobotę 4 marca dodatkowa Msza święta w kościele w Osieku o godzinie 9.00, ku czci Niepokalanego Serca NMP, połączona ze zmianą Tajemnic Żywego Różańca. Po Eucharystii Nabożeństwo Eucharystyczne połączone z odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  7. W I-szą Niedzielę Wielkiego Postu 5 marca – Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Kłopotowie.
  8. Na rekonstrukcję ołtarza wpłynęło 400, – zł od 3 rodzin. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz