Wniebowstąpienie Pańskie – 16 maja 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Wniebowstąpienie Pańskie – 16 maja 2021 r. została wyłączona
  1. W najbliższym tygodniu ks. Proboszcz uczestniczy w corocznych rekolekcjach. Wszelkie sprawy kancelaryjne proszę załatwiać w sobotę 22 maja od 16.00 do 18.00. W pilnych przypadkach – odwiedziny chorych i pogrzeb – proszę o kontakt z ks. proboszczem Janem Niczyporem w Miłoradzicach (tel. 76 844 85 27).
  2. W przyszłą niedzielę 23 maja na godzinę 17.00 zapraszam młodzież z klasy VIII na spotkanie i zakończenie przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. To będzie ostatnie takie spotkania egzaminacyjne dla tej grupy wiekowej. Potem odbędzie się spotkanie dla tych osób, które zaliczyły egzamin: sobota 29 maja g. 19.45.
  3. Dziękujemy wszystkim Dobrodziejom Parafii za wsparcie materialne bieżących wydatków – także poprzez konto bankowe parafii, mimo fizycznej nieobecności na nabożeństwie.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz