XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 r. została wyłączona

1. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 11.30 uroczyście zakończymy rok szkolny i katechetyczny. Po południu – o godzinie 17.30 – spotykamy się przy ognisku. Będziemy dziękować, ks. Mirosławowi za 11 lat posługi w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy potwierdzili przybycia na to spotkanie.
2. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa z litanią do NSPJ w kościele w Osieku w tym tygodniu: w poniedziałek, środę i sobotę o godzinie 17.30. We wtorek Msza św. o g. 12.00, w czwartek o g. 8.00. W Pieszkowie w środę o 19.00.
3. W poniedziałek 18 czerwca o godzinie 18.45 spotkanie dla rodziców dzieci, które pragną przystąpić do I Spowiedzi i Komunii św.: w roku 2019 (klasa III), w roku 2020 (klasa II) i w roku 2021 (klasa I). Najmłodsze roczniki otrzymają podstawowe informacje i będą mogły się zapisać; klasa III ponadto otrzyma szczegółowy program przygotowania na rok szkolny 2018/2019.
4. W czasie Białego Tygodnia dzieci, które po raz pierwszy przystąpiły do Komunii świętej złożyły ofiarę na Misje – przekazaliśmy do Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie: 1270 zł. W imieniu misjonarzy Bóg zapłać dzieciom.
5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
6. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty. Dzisiaj możemy taką ofiarę złożyć w Osieku po Eucharystii o godzinie 13.00.

Ks. Wojciech Skowron sdb      
Proboszcz