XI Niedziela Zwykła – 18 czerwca 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XI Niedziela Zwykła – 18 czerwca 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj w Pieszkowie Uroczystość I Komunii św. dzieci. Msza święta dodatkowa dla ogółu wiernych o godzinie 15.00.
  2. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie misjonarza z Argentyny ks. Andrzeja Witowskiego – salezjanina. Po nabożeństwach ks. Misjonarz będzie kwestował na potrzeby swojej misji.
  3. „BIAŁY TYDZIEŃ” dla dzieci z klasy III – Msze święte o g. 17.00: w Pieszkowie w poniedziałek, czwartek i piątek, we wtorek w Kłopotowie (nie będzie Eucharystii w Osieku!) i w środę w Osieku(g. 18.00). Przed Eucharystią odmawiamy litanię do NSPJ. W sobotę 24 czerwca pielgrzymka dzieci i innych chętnych do sanktuarium maryjnego w Twardogórze. Wyjazd 7.30, powrót około 16.00 – 17.00. Koszt: 30 zł od osoby dorosłej, dzieci: 20 zł. Zapisy po nabożeństwie.
  4. Serdeczne podziękowanie za przygotowanie akademii pt. „Niezwykły sen – rozmowa świętych” i Adoracji w środę przed Bożym Ciałem i przygotowanie uroczystości Bożego Ciała (liturgii, procesji, ołtarzy i posiłku – szczególnie za przyniesione ciasta). Dziękuję za liczny udział wiernych – to szczególne Boże Ciało – ze względu na poświęceni zrekonstruowanego tryptyku w ołtarzu naszego kościoła. Serdecznie dziękuję wszystkim dobrodziejom tego przedsięwzięcia – łącznie z dotacją Fundacji POLSKA MIEDŹ zebraliśmy 165 tys. złotych, czyli całą potrzebną kwotę.
  5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  6. Serdecznie dziękujemy za wsparciem materialne sprzątania świątyni. Wyjątkowo w 3 niedzielę miesiąca można dokonać wpłat gotówkowych na ten cel.

Ks. Wojciech Skowron sdb           
Proboszcz