XII Niedziela Zwykła – 24 czerwca 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XII Niedziela Zwykła – 24 czerwca 2018 r. została wyłączona

1. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwo z litanią do NSPJ w kościele w Osieku w tym tygodniu: w sobotę o godzinie 17.30. W pozostałe dni nie będzie nabożeństw ze względu na rekolekcje kapłańskie ks. Proboszcza. W sytuacji nagłego wezwania do chorego lub pogrzebu proszę o kontakt z parafią św. Jana Sarkandra (tel. 722 217 060). Kancelaria parafialna czynna w sobotę 30 czerwca od 19.00 do 19.45.
2. Dziękuję rodzicom dzieci, które pragną przystąpić do I Spowiedzi i Komunii św.: w latach: 2019 – 2021, za udział w poniedziałkowym spotkaniu. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii w zakładce: I Spowiedź i Komunia św. – m.in. informacje o kolejnych spotkaniach.
3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
4. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty.
5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Żywego Różańca: w Kłopotowie i Pieszkowie po eucharystii; w Osieku o godzinie 12.30.
6. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dużo radości, dobrej pogody i bezpieczeństwa w podróżowaniu. Nie zapominajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz