XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 R. została wyłączona
  1. Kończy się miesiąc czerwiec poświęcony czci  Najśw. Serce Pana Jezusa. Litanię do Serca Pana Jezusa z aktem oddania odmawiamy w Osieku do czwartku po wieczornej Mszy św.
  2. W środę 29 czerwca przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, głównych Patronów naszej diecezji. Msza św. w Osieku w tym dniu o godz. 18.00; w Pieszkowie o godz. 17.00.
  3. W piątek 1 lipca – pierwszy piątek miesiąca. O godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. Msza św. o godz. 18.00.
  4. W sobotę 2 lipca – pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 17.00.
  5. W niedzielę 3 lipca przed kościołem będą zbierane ofiary na świętopietrze, czyli na posługę apostolską i charytatywną Ojca Świętego.
  6. Również w  przyszłą niedzielę 3 lipca zmiana tajemnic Żywego Różańca według stałego porządku: w Kłopotowie i Pieszkowie po Mszy św.; w Osieku po Mszy św. o 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i błogosławieństwo Róż.
  7. W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie odwiedzin chorych. W razie potrzeby proszę o zgłoszenia w zakrystii bądź w kancelarii do ks. Władysława.
  8. Rocznica pierwszej Komunii św. dla dzieci, które miały Komunię 2021 r. w małych grupach i w różnych terminach, planowana jest na 11 września o godz. 13.00. Szczegóły będą podane po wakacjach.
  9. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY,  NIEDZIELA.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej oraz  wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów. Wpłaty na sprzątanie kościołów można dokonywać na konto parafialne i u tych osób, które są odpowiedzialne za poszczególne kościoły bądź w zakrystii lub kancelarii.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.  W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana śp.: Konstanty Marcinkiewicz; Wiesław Oleś.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                          Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz