XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca 2020 r. została wyłączona

1. W najbliższym tygodniu nie będzie Mszy świętych w naszych kościołach. Jak każdego roku – ks. Proboszcz będzie uczestniczył w rekolekcjach zakonnych. W bardzo pilnych sprawach: tj. wizyta u osoby chorej w domu lub pogrzeb proszę o kontakt z ks. Dziekanem i Proboszczem Parafii pw. św. Jana Sarkandra w Lubinie.
2. W dniu wczorajszym dwoje dzieci przyjęło raz pierwszy Komunię świętą, serdecznie im gratulujemy i życzymy wielu łask Bożych dla nich i dla ich Rodzin.
3. Zakończyliśmy katechezy przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania i Eucharystii. Kolejne spotkania i katechezy na początku września.
4. Zgodnie zarządzeniami obowiązującymi w kraju podczas Mszy św. i innych nabożeństw wierni zasłaniają usta i nos oraz zachowują dystans dwóch metrów. 
5. Kancelaria w najbliższym tygodniu w sobotę 4 lipca – po zakończeniu próby w kościele tj. ok. 19.45. W kancelarii obowiązuję zasady bezpieczeństwa epidemicznego m.in. maseczki na ustach i nosie.
6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wydrukowane czasopisma są w przedsionku kościoła w Osieku i w Pieszkowie. Lektura online:            
NIEDZIELA: www.e.niedziela.pl         
GOŚĆ NIEDZIELNY: www.igomedia.pl/Zamow-GN        
7. Dziękujemy dobrodziejom za WPŁATY na remont instrumentu organowego i za materialne wsparcie bieżących wydatków wspólnoty za pośrednictwem konta parafialnego. Szczególnie Rodzicom dzieci I – komunijnych: za dar ołtarza. Dziękujemy za przygotowanie kościoła i za porządkowanie terenu wokół kościoła.                                                                                   
                                                      
                                                         Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz