XIII Niedziela Zwykła – 5 lipca 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XIII Niedziela Zwykła – 5 lipca 2020 r. została wyłączona
 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po nabożeństwach zmiana Tajemnic Żywego Różańca /w Osieku po Mszy św. godz. 13.00/
 2. W najbliższym tygodniu Msze św. w następującym porządku: w poniedziałek 6 lipca – godzina: 8.00; wtorek i czwartek – godzina: 17.00, piątek i sobota – godzina: 18.00; w środę nie będzie nabożeństwa.
 3. W niedzielę 12 lipca, na Mszy świętej o godzinie 11.30 – uroczystość I Komunii świętej. Część miejsc w kościele będzie zarezerwowana dla rodziny dziecka.
 4. W minionym tygodniu nie odwiedzałem chorych z posługą sakramentalną ze względu na mój udział w rekolekcjach. Mogę ich odwiedzić dzisiaj w niedzielę 5 lipca /w godzinach popołudniowych/. Proszę o informację w zakrystii po nabożeństwie.
 5. W sobotę 11 lipca po wieczornej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu – do godziny 20.00. Okazja do spowiedzi.
 6. Zgodnie zarządzeniami obowiązującymi w kraju podczas Mszy św. i innych nabożeństw wierni zasłaniają usta i nos oraz zachowują dystans dwóch metrów. 
 7. Kancelaria w najbliższym tygodniu otwarta w sobotę 11 lipca – po zakończeniu nabożeństwa tj. ok. 19.00. W kancelarii obowiązuję zasady bezpieczeństwa epidemicznego m.in. maseczki na ustach i nosie.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wydrukowane czasopisma są w przedsionku kościoła w Osieku i w Pieszkowie. Lektura online:
  – NIEDZIELA: www.e.niedziela.pl         
  – GOŚĆ NIEDZIELNY: www.igomedia.pl/Zamow-GN        
 9. Dziękujemy dobrodziejom za WPŁATY na remont instrumentu organowego i za ufundowanie nagrody w zakończonym w minioną niedzielę konkursie dla dzieci szkolnych. Dziękujemy za materialne wsparcie bieżących wydatków wspólnoty za pośrednictwem konta parafialnego. Dziękujemy za przygotowanie kościoła i za porządkowanie terenu wokół kościoła.                                                                                   
                                                        
                                                    Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz